FTTX-PT-M16 FTTH 16 يادرولۇق تالا ئوپتىكىلىق ئۇلىنىش تېرمىنال قۇتىسى
مودېل نومۇرى:  FTTX-PT-M16
ماركا:Softel
MOQ:10
گو  تامغا ئورنىتىلغان ياكى پولغا ئورنىتىلغان
گو  كۆپ FTTx تور قۇرۇلۇشى ئۈچۈن ئىشلىتىشكە بولىدۇ
گو تالا ئۇلاش، بۆلۈش ۋە تارقىتىش ئۈچۈن ھەممىسى بىردە
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
تېخنىكىلىق پارامېتىرلار
ئۆلچەم ۋە كابېل ئۇسۇللىرى
ئورنىتىش قوللانمىسى
چۈشۈرۈش
01
مەھسۇلات چۈشەندۈرۈشى
قىسقىچە چۈشەندۈرۈش
FTTX-PT-M16تالا كىرىش تېرمىنال قۇتىسىFTTH نى يولغا قويۇشتا زۆرۈر ۋە ئالقىشقا ئېرىشكەن.
فۇنكسىيەلىك ئالاھىدىلىكلەر
ئەمدى، FTTX-PT-M16 نىڭ ئۆلچەملىرىگە چوڭقۇر چۆكۈپ كېتەيلى: مۇھىت تەلىپى: ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى: -40°C دىن +85°C گىچە نىسپىي نەملىك: ≤85% (+30°C) ئاتموسفېرا بېسىمى: 70KPa دىن 106Kpa غىچە ئاساسلىق تېخنىكىلىق سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى: كىرگۈزۈش زىيىنى: ≤0.15dB UPC قايتىش زىيىنى: ≥50dB APC قايتىش زىيىنى: ≥60dB چاقماقتىن ساقلىنىش تېخنىكىلىق سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى: يەرگە ئۇلاش ئۈسكۈنىسى بىلەن قۇتىنىڭ مېتال قىسىملىرى ئوتتۇرىسىدىكى ئىزولياتورلۇق قارشىلىق 2×104MΩ/500V (DC) دىن تۆۋەن ئەمەس؛ ئىنفىرا قىزىل نۇر ≥2×104MΩ/500V. يەرگە ئۇلاش ئۈسكۈنىسى، قۇتا گەۋدىسى ۋە ئۇنىڭ مېتال قىسىملىرى ئوتتۇرىسىدىكى چىداملىق توك بېسىمى 3000V (DC)/min دىن تۆۋەن ئەمەس، بۇزۇلۇش ياكى چاقماق چۈشۈش ئەھۋالى كۆرۈلمەيدۇ؛ U≥3000V.
ماتېرىيال PC+ABS
چوڭلۇقى (A*B*C) 319.3*214*133mm
ئەڭ چوڭ سىغىمى 48
ئورنىتىش چوڭلۇقى (2-رەسىم) D*E 52*166*166mm
ئەڭ چوڭ كابېل دىئامېتىرىغا (mm) ᴓ8~14mm
تارماق تۆشۈكىنىڭ ئەڭ چوڭ چوڭلۇقى ᴓ16mm
سۇدىن مۇداپىئەلىنىدىغان SC/A كومپيۇتېر ئاداپتېرلىرى 16
مۇھىت تەلىپى
ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى -40℃~+85℃
نىسپىي نەملىك ≤85%(+30℃)
ئاتموسفېرا بېسىمى 70KPa ~106Kpa
ئوپتىكىلىق قوشۇمچە زاپچاسلارنىڭ ئۆلچىمى
قىستۇرۇش زىيىنى ≤0.3dB
UPC قايتۇرۇش زىيىنى ≥50dB
APC قايتۇرۇش زىيىنى ≥60dB
گۈلدۈرمامىغا چىداملىق تېخنىكىلىق ئۆلچەملەر
يەرگە ئۇلاش ئۈسكۈنىسى ئىشكاپ بىلەن بىللە ئايرىۋېتىلگەن، ئايرىش قارشىلىقى 2MΩ/500V (DC) دىن تۆۋەن.
IR≥2MΩ/500V
يەر بىلەن ئىشكاپ ئوتتۇرىسىدىكى چىداملىق توك بېسىمى 3000V (DC)/min دىن تۆۋەن بولماسلىقى كېرەك، تېشىلىش يوق، چاقماق چىقىپ كېتىش يوق؛ U≥3000V