SFT6400A 4*GE كىرگۈزۈش PAL B/G NTSC 64 in 1 IP دىن ئانالوگ مودۇلياتورىغا
مودېل نومۇرى:  SFT6400A
ماركا:Softel
MOQ:1
گو  BISS نى قوللاش، ئارىلاشما چىقىرىش
گو  OSD (لوگو ۋە ماۋزۇ) قىستۇرۇشنى قوللايدۇ
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
تېخنىكىلىق پارامېتىرلار
ئاساسلىق ئالاھىدىلىكلەر
باشقۇرۇش يۇمشاق دېتالى
چۈشۈرۈش
01
مەھسۇلات چۈشەندۈرۈشى
1. كىرىش سۆز
2. ئالاھىدىلىكلىرى
-2U رامكىسى، توشۇش چىقىمىنى تېجەش ئۈچۈن يۇقىرى زىچلىق
-CC/Subtitle/Teletext نى قوللايدۇ
- پروگرامما ئۇچۇرىنى ئۆزگەرتىشنى قوللايدۇ، كۆپ ئاۋاز تاللايدۇ
-HEVC/H.265، H.264/AVC، MPEG-2 TS كودىنى چىقىرىشنى قوللايدۇ
-64 قوشنا بولمىغان ياكى قوشنا توشۇغۇچى چىقىرىش مىقدارى، 400MHz ئىچىدىكى ھەر 32 توشۇغۇچى
- تور ئاساسلىق تور باشقۇرۇشنى قوللاش
SFT6400A 4*GE كىرگۈزۈش ئېغىزى 64 in 1 IP دىن ئانالوگ مودۇلياتورغا
ئېقىن UDP، UDP / RTP، 1-7 بولاق (SPTS/MPTS)
تىرانسپورت كېلىشىمى UDP/RTP، بىر قېتىملىق ۋە كۆپ قېتىملىق تارقىتىش، IGMP V2/V3
بولاق ئۇزۇنلۇقى 188 / 204 بايت
ئاۋاز MPEG-1/2 قەۋەت 1/2، (HE-)AAC، AC3
سانلىق مەلۇماتلار CC، تېلېتېكست، سۇبتىۋىتلار، DVB سۇبتىۋىتلىرى
MPEG2:
1080@60I، 1080@50I، 720@60P، 720@50P، 576@50I، 480@60I
تەرەپ نىسبىتى 4:3
ئۇلىغۇچلار 75Ω، F-جېك
چاستوتا دائىرىسى 43.25 – 951.252MHz
چىقىرىش بەلبېغى كەڭلىكى 400MHz (ھەر بىرى 32 توشۇغۇچى)
چىقىرىش دەرىجىسى -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
قايتۇرۇش زىيىنى ≥ 14dB
ساختا چاستوتا تەقسىماتى. ≥ 60dB
تېلېۋىزور ئۆلچىمى PAL B/G/D/K/M/N/I،NTSC M، SECAM
تور ئارايۈزى باشقۇرۇش 1 x 100 Base-T ئېتېرنېت (RJ 45)
سانلىق مەلۇماتلار 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
باشقىلار رەسىم ئېنىقلىقىنىڭ چىقىشى 480i/576i
OSD لوگو: JPG، BMP، PNG
ماۋزۇ: كۆپ خىل تىللارنى قوللايدۇ، سىيرىلىش يۆنىلىشى ۋە سۈرئىتى خاسلاشتۇرۇلىدۇ
چىقىرىش ئاۋازىنى تەڭشەش 0 – 100 %
گېنېرال چىقىرىۋېتىش 483mm×330mm×88mm (ئېنىقلىقxئۇزۇنلۇقxبەكلىك)
تېمپېراتۇرا 0~45℃ (ئىشلىتىش)، -20~80℃ (ساقلاش)
توك بىلەن تەمىنلەش AC100V±10%، 50/60Hzياكى AC 220V±10%،50/60Hz
图片 3 图片 2 图片 1
SFT6400A 4*GE كىرگۈزۈش 64 in 1 IP دىن ئانالوگ مودۇلياتور سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى.pdf