SWR-1200L2 11AC قوش بەلباغلىق سىمسىز يوللىغۇچ 1200M WiFi يوللىغۇچ
مودېل نومۇرى:SWR-1200L2
ماركا:Softel
MOQ:1
گو  FWiFi ۋاقىت ئالماشتۇرۇش ئۈسكۈنىسى
گومېھمان WiFi ۋە ئاتا-ئانا كونترولى
گوقوش يادرولۇق مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ، قوش سىمسىز مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
تېخنىكىلىق پارامېتىرلار
تور قوللىنىشچان پروگراممىسى
باشقۇرۇش
چۈشۈرۈش
01
مەھسۇلات چۈشەندۈرۈشى
2.4G + 5G
قوش يادرولۇق مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ
كېڭەيتىلگەن 4* ئانتېننا
MU-MIMO
Ipv6
چىپسېت MT7628DAN+MT7613BEN سىمسىز ئۆلچەملەر IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
ئىچكى ساقلىغۇچ/ساقلاش 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
ئىنتېرفېيس LAN پورتلىرى 2×10/100Mbps سىمسىز سۈرئەت 300Mbps (2.4GHz)
WAN پورتى ئىنتېرفېيسى 1×10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
سىرتقى توك بىلەن تەمىنلەش 12VDC/1.5A WiFi چاستوتىسى 2.4-2.5GHz؛ 5.15-5.25GHz
كەڭلىك x چوڭقۇرلۇق x ئېگىزلىك 180×130×26mm سىمسىز رېژىملار
سىمسىز روتېر؛ WISP؛ AP
گۇۋاھنامە CE، RoHS ئانتېننا 2×2.4GHz
تۈگمە WPS/قايتا تەڭشەش 2×5GHz